OTEL YIKIMI


OTEL YIKIMI

Otel yıkımı alanında uzman bir çalışma kadrosuyla çalışarak müşterilerimiz için iyi bir iş bitimi yapmaktayız. Otel yıkımında da yıkılacak Otel alanı iyice incelenerek hangi metotta yapılacağına karar verilerek yıkım işlemlerine başlanmaktadır. Yıkım işlemleri yapılırken çevreye gelebilecek her türlü can ve mal zararına karşı önlem alınarak güvenlik alanında da gelişmiş bir prensiple ülke geneline hizmet vermekteyiz.


Yıkım işleri konusunda son teknolojili ürünler kullanarak bina yıkımı yapmaktayız. Özellikle kurmuş olduğumuz tam sistemli ve donanımlı ekipman aletlerimiz ile yıkım hizmeti konusunda çığır açmaktayız. Yıkım kırım işleri öncesinde çevre ve bina analizi yaparak bu konuda hassas bir araştırma sonucu bu işleme başvurmaktayız. Çevredeki diğer yapılara en az zararı vermek için bu önemli husus çalışma prensibimiz olmaktadır. Hastane yıkımı veya dev bir otel yıkımı kapsamlı tüm binalara uygun çalışma koşullarına sahibiz.


Yönetmeliğe Uygun


Bina yıkım yönetmeliğine uygun şekilde hareket etmekte ve bu çerçevede yıkım işlemlerini yapan nadir firmalardan birisiyiz. Yönetmelik maddelerine uygun olarak hareket etmekte ve kesinlikle inşaat alanında hiçbir noktaya dokunulmadan enkaz size teslim edilmektedir.


Tam Kapasite


Kullanmış olduğumuz yıkım sulama tankerleri tam kapasite dolu ve yüksek oranda su taşıma gücün sahiptir. Bu sayede yıkım sürecinde sizlere uzun süre hizmet sağlamaktayız. Sadece bina değil otel yıkım sulama işlerinde de öncülük etmekteyiz. Yüksek püskürtme gücüne sahip aletlerimiz ve ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.OTEL YIKIMI

İletişim Bilgileri
Çalışma Saatleri

09:00 - 18:00

Çalışma Saatleri

LİMONLUK MAH. ALİ KAYA CAD. ARMA PLAZA NO:9 A/5 YENİŞEHİR / MERSİN